Українському крафту бути!

Українському крафту бути!

Ukrainian Craft Spirits
10 та 11 жовтня 2020 року в київській галереї LAVRA відбувся фестиваль Ukrainian Craft Spirits & Whiskey.

Асоціація крафтових дистиляторів України, яка організувала та провела цей захід, ставить собі за мету об’єднати велику спільноту крафтових виробників, які готові розвивати ринок міцного крафту та рухатися вперед. Фестиваль також має сприяти розширенню зв’язків між виробниками, споживачами та суміжними напрямками.

Цьогоріч вітчизняні виробники міцних крафтових напоїв зібралися на майданчику фестивалю, щоб представити відвідувачам напої, які неможливо знайти на полицях магазину – це крафтові українські віскі, джини, абсенти, ром, фруктові та зернові дистиляти, настоянки, наливки та крафтові коктейлі.

Ukrainian Craft Spirits
Організатори підготували безліч заходів на різних локаціях, зокрема на відвідувачів чекали:
– Лекція з історії дистиляції та віскі в Україні.
– Майстер-класи «Плодові дистиляти та закуска. Гастропари – це смачно!», «Правила дегустації. Аромат та смак напоїв», «Сигари та віскі.
– Правила та інсайти», «Вертикальна дегустація віскі».
– Дегустації крафтового віскі та джина.
– Вечірка «Шоу крафтових коктейлів».
– Шоу обпалювання бочок.

Крім того, на майданчиках фестивалю були розміщені Тerritory Craft Cocktail, круті фото- та арт-зони, діючий макет крафтової віскікурні, фуд-корт та інші локації, де на відвідувачів чекали презентації, розваги та сюрпризи.

Ukrainian Craft Spirits
Крім того, Асоціація крафтових дистиляторів України провела Всеукраїнський форум-виставку «Міцний Крафт 2020» Craft Ukrainian Distillers&Vendor, який був призначений для всіх, хто готовий і хоче розвивати своє виробництво, розвивати ринок крафтових міцних напоїв Україні, створювати напої, здатні конкурувати на міжнародному ринку. Під час заходу відбувся круглий стіл, де виробники вітчизняних крафтових напоїв разом з представниками влади та профільних міністерств обговорили питання щодо розробки проєкту закону стосовно малих виробників дистилятів.

Ukrainian Craft Spirits

Крім того, на форумі було презентовано проєкт Національного бренду «Ukrainian Craft Spirits», а також відбулись галузеві презентації та майстер-класи:
– Бочки, щепа, чіпси. Особливості та правила витримки напоїв. Інновації та перспективи;
– Обладнання для дистиляції;
– Солод, дріжджі;
– Сенсорний та лабораторний аналіз;
– Маркетинг та брендінг. Етикетка та скло;
– Просування алкогольної продукції в місцях продажу.

Також в рамках івенту відбулася церемонія нагородження дипломами та медалями переможців Дегустаційного конкурсу Independant Craft, який вкотре показав, що українському крафту – бути!

Ukrainian Craft Spirits

Асоціація й надалі буде працювати в напрямку популяризації крафтових напоїв, задля чого розробила план заходів на 2021 рік, серед яких:
– Заснування проєкту “Українська Академія Дистиляції”, яка буде пропонувати 4-місячний курс навчання – від азів дистиляції до виведення продукту на ринок;
– Створення консалтингового центру щодо юридичного та патентного захисту;
– Проведення дегустаційних тематичних конкурсів Ukrainian Craft Whiskey Awards та Ukrainian Craft Gin Awards в рамках дегустаційного конкурсу Independant Craft;
– Створення та проведення спільно з Всеукраїнською Асоціацією барменів та Асоціацією сомельє України конкурсу коктейлів на основі крафтових напоїв.

крафтові напої

Фото надані організаторами:
Independant Craft
Ukrainian Craft Spirits
Ukrainian Craft Spirits & Whiskey
Асоціація крафтових дистиляторів України
Конкурс крепких спиртных напитков
Крафтовые крепкие напитки
Крафтовые напитки
Крафтовый алкоголь

Коментарі закрито.

Підтримка сайту: Sitov.Net